8 Ayda 130 Kilodan 88 Kiloya Düştü

8 Ayda 130 Kilodan 88 Kiloya Düştü

Halit Elifbaş aşırı kiloları nedeniyle pek çok sağlık sorunu ile karşı karşıya gelirken Meltem Hastanesi Uzman Diyetisyeni Rabia Gül Kepekçi’nin önerileri ve diyet listesi ile 8 ay gibi kısa bir sürede ideal kilosuna kavuştu. Sosyal yaşamında aşırı kiloları nedeniyle pek çok zorluk çektiğini belirten Halit Elifbaş sporla beraber pek çok farklı diyet denediğini ama bir türlü sonuç alamadığını söylüyor. Birkaç yakınının tavsiyesi ile Meltem Hastanesi’ne başvurduğunu ve Diyetisyen Rabia Gül Kepekçi ile diyet programına başladığını söyleyen Elifbaş kısa bir süre zarfında olumlu sonuçları görmeye başladığını belirtiyor.

Uzmanına Danışmadan Diyet Uygulamayın

Daha öncesinde zayıflamak için pek çok farklı yöntemlere başvuran Halit Elifbaş medyada çıkan yanlış beslenme ve uygulamalar ile pek çok insanın hayatını kaybettiğini öğrendikten sonra uzman bir diyetisyene başvurmanın faydalı olacağını düşündüğünü ve bu şekilde Diyetisyen Rabia Gül Kepekçi’ye başvurduğunu söylüyor. Diyetisyen Rabia Gül Kepekçi, Halit Elifbaş’a en uygun diyet seçeneklerini sunarak 8 ay gibi bir sürede ideal kilosuna gelmesini sağladı.

Pek çok ciddi rahatsızlıklara çare getirmesi ile bilinen Meltem Hastanesi, Diyetisyeni ile obezite ile mücadele eden hastaları en kısa zamanda sağlıklı ve ideal kilolarına kavuşturuyor.

One Reply to “8 Ayda 130 Kilodan 88 Kiloya Düştü”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir