Angelina Jolie Güzellik Sırları

Angelina Jolie Güzellik Sırları

Filmlerde ve sosyal yaşantılarında en güzel halleriyle izlediğimiz hollywood starlarının güzellik  sırları nelerdir? Büyük hayran kitlesine sahip olan ve dünyanın en güzel kadınlarından biri olarak gösterilen Angelina Jolie, doğanın mucizesini keşfeden yıldızlardan. Öyle ki Cildine ve gözlerine bitkilerle bakım yapan Jolie, ne yiyor ne içiyor, nasıl bakım yapıyor? yazımızda bulabilirsiniz. Ayrıca makalemizin alt başlıklarında Angelina Jolie makyaj sırları, güzel Angelina Jolie ve Angelina Jolie makyajı isimli yazıları okuyabilirsiniz. Keyifli okumalar.

Angelina Jolie, en az kendisi kadar meşhur dolgun dudakları, büyüleyici bakışlarıyla neredeyse 7 den 70′ e  herkesin hayranı olduğu , çokı güzel bir sima. Siyah saçlarından, su yeşili gözlerine, dolgun dudaklarından dövmelerine onunla ilgili her şeyin en ciddi niteliği son derece belli ve çarpıcı olması. Onun sınır tanımaz güzelliğine siz de herkes  gibi hayransanız yaratıcı yenilikleriyle tanınan ABD’li makyöz Denise Merkey’in önerilerine bir göz atın derim. Denise Merkey, adım adım sıraladığı makyaj önerilerinde Angelina’yı “Angelina yapan” sırları ve sizin bunları nasıl kendinize uyarlayacağınızı anlatıyor.

Angelina-Jolie-no-makeup

Angelina jolie makyaj sırları
Angelina jolie makyaj sırları

1.Adım

Angelina Jolie’nin yüzündeki aydınlık havayı yaratan en mühim öğe klasik ve özenli bir şekilde alınmış kaşları. işte bu nedenle makyaj uygulamalarına başlamadan önce cımbızı elinize almanızda ve kaşlarınızı – tabii yolunu fazla bozmadan- almanızda fayda vardır.

2.Adım

Kullandığınız fondötenden bir ton açık, krem formunda bir kapatıcıyı gözlerinizin altına ve göz kapaklarınıza yavaş yavaş yedirin. Bu meslek için hafif vurma hareketleriyle parmak uçlarınızı kullanın. Ardından fondöteninizi sürebilirsiniz. Fondöteni de aynı kapatıcıyı uyguladığınız gibi hafif vurma hareketleriyle sürün. Böylece daha bitkisel bir manzara elde edebileceksiniz.

üç.Adım

Toz pudra Türk kadınlarının pek fazla tercih etmediği bir ürün. lakin Merkey’in tavsiyesi, bilhassa cildi yağlı olanların fondöteni üzerine, t bölgesine bir sünger sayesinde cilt renklerine müsait bir toz pudra uygulamaları. nedeni ise berrak ve donuk bir ten elde etmenin anahtarı toz pudra kullanmaktan geçiyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir