Beyonce kaç kilo verdi

Beyonce kaç kilo verdi

1981 doğumlu ünlü Amerikalı şarkıcı Beyonce nasıl zayıfladı? Bir dönem Amerika da tartışılan konuların başında geliyordu. Yaklaşık 1 yıl önce doğum yapan Beyonce 26 kilo fazlalığını uyguladığı mucizevi diyetle, çok çabuk bir zamanda verdi. Yürüyüş bandından inmeyerek ve her gün marul yiyerek Beyonce kilo verdi. Doğumdan sonra uyguladığı diyet programında diyetisyeninin sözünden çıkmadığını her fırsatta dile getiren Amerikalı şarkıcı hayranlarına da sağlıklı yaşamak için diyet yapmalarını öneriyor. Beyonce kaç kilo verdi? Özellikle doğumdan sonra aldığı kilolar yüzünden psikolojisi de bozulan Beyonce soluğu hemen bir çok ünlüyü zayıflatan diyetisyen de almış ve kendi vücuduna, kan gurubuna göre hazırlanan beslenme programıyla tam 26 kilo vermeyi başarmış. Beyonce diyeti boyunca sırf zayıflamak zorunda olduğu için değil sağlıklı yaşamak ve çocuklarını da sağlıklı yetiştirmek için başladığını bildirdi.

BEYONCE DEN ZAYIFLAMA HİKAYESİ

  • 26 kilo vermek zorunda olduğunu biliyordu ve buna göre diyet programı hazırlatarak kararlılıkla diyete başladı.
  • Amerika da ünlülerin spor hocası olarak bilinen Marco Borges’le çalıştı. Borges’in Beyonce için hazırladığı egzersiz programlarına uydu ve özellikle koşu bandından inmedi. Marco Borges’in power moves felsefesine ait olan tüm kas gurubunu çalıştırarak hem kasların sıkılaşmasını sağladı hem de sağlıklı bir şekilde kilo verdi.
  • Yoğun konser tarafiği nedeniyle fırsat buldukça çömelme, zıplama hareketleri yaparak kalorilerini yaktı.
  • Beyonce için motivasyon çok önemli oscar töreninde vereceği fotoğraflarda nasıl görünmek istediğini hayal ederek sürekli kendini motive etti.
  • Her gün ana ve ara öğünlerde marul yemeği ihmal etmedi. Diyetisyeninin önerilerini harfiyen yerine getirdi.
  • Özellikle geçmişte yaptığı şok diyetlerden fayda görmediği için bu hatasını tekrarlamadı ve sağlıklı ve uzun vadede diyet programı uyguladı. Bu sayede verdiği kiloları muhafaza etmeyi başardı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir