Dukan Diyeti Yorumları

Dukan Diyeti Yorumları

Merhabalar Diyetisyenim.org takipçileri. Dukan diyeti yapanlar başlıklı makalemizde rejim programını uyguladıktan sonra, bizlere yolladığınız elektronik iletilerde bahsedilen yorumlara yer vereceğiz. Eminim sizde uygulayanların yorumlarını çok merak ediyorsunuzdur. Özellikle Dukan beslenme programına yeni başlayacaksanız yazımız tam size göre.

Bir çok kişi şok diyetler uygulayarak çok çabuk bir şekilde kilo vermenin peşinde. Kimileri için yararlıyken kimileri için pekte yararlı olduğunu söyleyemeyiz. Genelde bize ulaşan yorumlarda bir çok kişi rejimi bıraktıktan sonra tekrar eski kilolarıını geri aldıklarını belirtiyorlar. Bazıları istedikleri kiloya 1 haftada ulaştığından bahsediyor. Ancak özellikle Dr. Pierre Dukan uygulattığı diyet programına harfiyen riayet edilmesinden yana. Çünkü sisteminde özellikle 4 evre yani verilen kiloları koruma aşamasının en önemli kısımlardan biri olduğunu belirtiyor. En çok yapılan hataların son kısımda yapıldığının altını çizen Dukan, programa sadık kalındığı taktirde çok çabuk bir şekilde zayıflamayı vadediyor. Ancak herkes için durum aynı olmayabiliyor.

Metabolizma farklılıkları yada çeşitli kronik rahatsızlıklar ile kadınlarda adet dönemi bozuklukları, yapılan diyetin seyrini tamamen değiştiren faktörlerlerin başında geliyor. Özellikle adet döneminde olan kişilerde kilo verme işlemi durduğu için asla ve asla paniğe kapılmadan bu durumun düzelmesini beklemek yapılacak en mantıklı şey olacaktır.

Yorumlardan çıkardığımız, şok diyetler gibi hızlı bir zayıflama aktivitesi olan diyet, herkeste aynı etkileri göstermeyebiliyor. Eğer vermek istediğiniz kilolar fazla değilse ve herhangi kronik rahatsızlığınız yoksa denemenizde sakınca yok.

Dukan diyeti yazı dizi:

Dukan Diyeti Yorumları

Dukan Diyeti Zararları Nelerdir?

Dukan Diyeti Sonrası Nelere Dikkat Edilmeli?

Dukan Diyeti Listesi PDF/Word Olarak İndir

Dukan Diyeti Nasıl Yapılır?

Dukan diyetimi İsveç diyetimi?

Dukan Diyeti ile Kaç Kilo Verebilirim?

Dukan Diyeti Kaç Kalori?

Dukan Diyeti Alternatifleri Nelerdir?

Detaylı Dukan Diyeti Tarifi

Adet Döneminde Dukan Diyeti Yapanlar

Dukan Diyeti Öğünleri

Dukan Diyetiyle Zayıflayanlar

Dukan Diyeti İle Zayıflamak

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir