Erkeklerin En Sık Yaşadıkları Cinsel Problemler

Erkeklerin En Sık Yaşadıkları Cinsel Problemler

Türkiye’ de erkeklerin %70 i bayanların ise % 80 lik bir kısmının cinsellikle ilgili problemleri vardır.

 

Erken boşalmanın tıp literatürde ki anlamı cinsel ilişkinin 2 dakikadan az bir sürede erkeğin boşalması durumudur.

Tabi ki bu gibi problemlerin altında ne yattığı çok önemlidir. Psikolojik etkenlerden, ailesiyle arasındaki iletişimden, küçük yaştaki mastürbasyondan bir an önce bitsin  kimse görmesin endişesi, alkol, sigara vb. sorunlar bu problemlere yol açmaktadır.

Bu gibi problemlerden kurtulmak için ne yapılmalıdır?

Genellikle bu gibi cinsel sıkıntılarda erkekler doktora gitmekten çekinirler. Bu sebeplerden dolayı hem cinsel yaşamlarında hem de kişisel yaşamlarında kötü bir psikoloji altına gererler. Bu gibi problemler doktorlar tarafından çözülebileceği gibi cinsel destek ürünleriyle de çözülebilir. Genellikle bu sıkıntılardan kurtulmak amaçlı ilaç kullanarak gidermeye çalışırlar.

Fakat piyasada bu gibi durumlardan faydalanmak isteyen sahtekarların tuzağına düşerek hayal kırıklığına uğrayabilirler. İşte bu tuzaklara düşmemek için hologramlı orijinal ürün olmasına dikkat edilmelidir. Türkiye de uzun zamandır satılmakta olan birçok cinsel destek ürünü bu sahtekarlar tarafından kişilere orijinal ürün diye satılmaktadır. Yıllardır bu sorunlara çare aranmaktadır. Erkekler partnerini memnun edememekten korkmakta ve bu yüzden dolayı ilişkilerinde büyük sıkıntılar yaşamaktadır.

Vicepra
Vicepra

Bu gibi problemler uzman hekimler tarafından kontrol altına alınmaya çalışılsa da, kişi bu durumdan rahatsız oluyor. Böyle bir sıkıntının kimsenin bilmemesi gerektiğini düşünerek bitkisel veya kimyasal ilaçlar kullanmayı tercih ediyor.

Bu sorunu ortadan kaldırmanın en iyi yöntemi doğal ve %100 bitkisel ilaçlardan bir tanesi de Amerika da üretilmiş ve Türkiye de ise 2011 yılında kullanılmaya başlayan Vicepra bitkisel jel kapsül dür. Vicepra T.C. Tarım Bakanlığı tarafından onaylı bitkisel bir üründür.

Diğer cinsel ilaçların tam tersine Vicepra‘ nın hiçbir yan etkisi yoktur. Vicepra içerisindeki formül sayesinde cinsel iktidarsızlık, sertleşme sorunlara çözüm getirmektedir. Şeker hastalarında genellikle sertleşme sorunu yaşanmaktadır. Bu yüzden dolayı şeker hastaları bitkisel ilaç kullanırken dikkatli olmalıdır. Birçok bitkisel ilaç bu sıkıntıda diyabet hastalarına iyi gelmez fakat vicepra her türlü soruna iyi gelmekte ve şeker hastalarının da iktidarsızlığını ortadan kaldırmaktadır.

Vicepra hakkında detaylı bilgi almak için Vicepra nedir linkine tıklayınız.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir