Fahriye Evcen nasıl zayıfladı

Fahriye Evcen nasıl zayıfladı

Son zamanlarda aldığı kilolarla gündemden düşmeyen Fahriye Evcen nasıl zayıfladı? Oynadığı diziler reyting rekorları kıran Evcen düzensiz ve dengesiz beslenme alışkanlığı yüzünden çok çabuk kilo aldığından şikayet ediyordu. Diyetisyeninin kendisi için hazırladığı beslenme programıyla Fahriye Evcen kilo verdi. Özellikle göz önünde olan sanatçıların ve oyuncuların fit olması gerekmektedir, bu nedenle yedikleri ve içtikleri yiyecek ve içeceklere dikkat etmeleri gerekir. Fahriye Evcen kaç kilo verdi? Yaklaşık olarak 4 ila 5 kilo fazlalığı olan Evcen 56 kilo’dan 51 kilo’ya uygulamış olduğu diyet ve egzersiz programıyla ulaşmayı başarmıştır. Fahriye Evcen diyeti tamamen doğal ve organik beslenmeye dayalı bir diyet olarak göze çarpıyor. Fahriye Evcen uykusuna da çok dikkat ediyor eskiden düzensiz uyku saatlerinden şikayet eden Evcen şimdi kendisini daha mutlu hissediyor.  Özellikle medyada çıkan Fahriye Evcen sarımsak çayı içerek zayıfladı haberleri kesinlikle gerçeği yansıtmamaktadır bilakis ünlü oyuncu adının geçtiği kurum ve kuruluşları mahkemeye vermek için avukatlarını görevlendirdi.

FAHRİYE EVCEN’DEN ZAYIFLAMA TÜYOLARI

  • Sabah erkenden kalkıp yaklaşık 1 saat kadar tempolu yürüyüşler yaptı.
  • Sabah kahvaltısını kesinlikle atlamadı.
  • Mevsiminde yetişen sebze ve meyvelerle beslendi.
  • Metabolizmanın yavaşlamasıyla vücut yeterli miktarda kalori yakamadığı için vakit buldukça egzersiz yaptı.
  • Her gün formunu korumak için organik bitkilerden elde edilen bitki çayları tüketti.
  • Yeme içme düzenini tamamen değiştirerek sağlıklı bir hayatın kapılarını açan Evcen hayranlarına ve tüm diyet yapanlara bu şekilde bir beslenme tarzını öneriyor.
  • Güzel dizi oyuncusu Evcen set aralarında sağlıklı atıştırmalıklarla gün içerisinde kan şekerinin düşüp açlık hissi yaratmamasını sağlıyor.
  • Her gün içebildiği kadar su tüketen Evcen bazı zamanlar unuttuğunu söylese de mümkün mertebe su tükettiğini söylüyor.

Sizlerde Fahriye Evcen’in uyguladığı yöntemleri uygulamadan önce diyetisyenden yardım almanızı diyetisyenim.org ailesi olarak öneririz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir